[ Beyaz Ahşap ]

Hakkımızda

BEYAZ AHŞAP İÇ MİMARLIK olarak edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimiz ışığında yeni tasarım trendlerini de kapsam içine alıp yakın takipte bulunarak, mimarlarımız ve uzman kadrolarımız ile müşteri odaklı kişiye özel tasarımlar yapmaktayız.

İç mimarlık ve tasarım sektörüne; tasarımın psikolojide uyandırdığı etkileri araştırıyor ve projelerimize uyguluyoruz. Her iç mimari projenin aslında bir terapi görevi gördüğünün farkındayız. 

Tasarım, hayatımızı tamamlayan ve hayatımızı daha konforlu hale getiren, bizleri gelecek adına motive eden bileşenler çözümüdür. Uygulanan her proje estetik, psikolojik ve işlevsellik adına hizmet eder. Beyaz Ahşap İç Mimarlık, uzman kadrolarıyla, kendi bünyesinde ve Türkiye’nin birçok noktasındaki çözüm ortaklarıyla hayatınıza sinerji katmak için tasarlamaya ve uygulamaya devam ediyor.  

[ Beyaz Ahşap ]

Şirket Stratejimiz

Müşteri odaklı, özgün ve yenilikçi tasarımları modern malzemeler kullanarak kusursuz bir uygulama ile birleştirmek

Mizyonumuz

Türkiye genelinde ve yurt dışında projelere imza atan genç-dinamik profesyonel kadrolar tarafından kurulmuş, özverili yenilikçi çalışma prensipleriyle kalitede zirveyi hedeflemiştir.

Vizyonumuz